Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Zahrady Roztoky

 

Novostavby - Praha - Zahrady Roztoky

Novostavby - Praha - Zahrady Roztoky   Novostavby - Praha - Zahrady Roztoky   Novostavby - Praha - Zahrady Roztoky

Mapa

Lokalita: Praha západ
Typ projektu: dum
Dokončení projektu: 2018

Více na www.zahradyroztoky.cz

Pokud sníte o novém bydlení v srdci přírody, ale nechcete se vzdát občanské vybavenosti a dosahu velkoměsta, pak pro vás může být ideálním bydlením nový projekt rodinných domů Zahrady Roztoky. V klidném prostředí obce Roztoky u Prahy vyrůstá soubor rodinných domů s funkční a nadčasovou architekturou, který bude realizován v několika etapách. Již první etapa nabízí 5 krásných dvojdomů, které poskytnou komfortní a pohodlné bydlení 10 rodinám. Ke každému domu náleží vlastní zahrada, garáž a parkovací stání. Bezprostřední okolí nabízí dostatek míst k setkávání malých i velkých a nepřeberné možnosti aktivního odpočinku i relaxace v přírodě.

Výhodou projektu je i skvělá dopravní dostupnost: za 15 minut jste autem na metru A Dejvická, 20 minut autem na Letišti Václava Havla, 5 minut na nádraží s přímým spojením do centra Prahy či 1 min pěšky do přírody. Kompletní občanská vybavenost je přímo v obci – kvalitní školy a školky, kulturní a sportovní vyžití, zdravotnická zařízení i obchodní centra. 

 
Pro všechny nové byty, ať zkolaudované nebo výstavbě, na portálu Novostavby Praha je připraven zjednodušený proces financování hypotékou. Ve vybraných bankách jsou připravené výhody pro klienty v podobě bezplatného odhadu vybraného bytu, mimořádné slevy na úrokových sazbách a nulový poplatek za zpracování a správu úvěru. K rychlému orientačnímu výpočtu měsíční splátky Vám pomůže hypoteční kalkulátor. Pro přesnou kalkulaci hypotéky prosím vyplňte náš kontaktní formulář. Hypoteční specialista Vám zpracuje kalkulaci hypotéky na základě Vámi zaslaných požadavků.
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy západ

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít