Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Waltrovka

 

Novostavby - Praha - Waltrovka

Novostavby - Praha - Waltrovka   Novostavby - Praha - Waltrovka   Novostavby - Praha - Waltrovka

Mapa

Lokalita: Praha 5
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: 2017

Více na www.waltrovka.cz

Známá středoevropská společnost Penta bude realizovat v oblasti Prahy 5 Jinonice luxusní developerský projekt s názvem Waltrovka. Waltrovka nabídne celkem 650 bytových jednotek v pěti až sedmi podlažních budovách. Na výběr jsou byty s balkony či předzahrádkami ve vysokém standardu typu Modern nebo Elegance. Samozřejmostí jsou parkovací stání a sklepní koje.  Waltrovka nabídne také celkem 50 exkluzivních rodinných řadových domů, zde jsou standardy typu Premium. V projektu budou i administrativní budovy, obchody a park, který potěší skvělým prostorem pro relaxaci, odpočinek či sport. Lokalita Jinonice je skvěle dopravně dostupná – metro B je vzdálené pouhé 3 minuty chůze a centrum města je dostupné do 10 minut. 

 
Pro všechny nové byty, ať zkolaudované nebo výstavbě, na portálu Novostavby Praha je připraven zjednodušený proces financování hypotékou. Ve vybraných bankách jsou připravené výhody pro klienty v podobě bezplatného odhadu vybraného bytu, mimořádné slevy na úrokových sazbách a nulový poplatek za zpracování a správu úvěru. K rychlému orientačnímu výpočtu měsíční splátky Vám pomůže hypoteční kalkulátor. Pro přesnou kalkulaci hypotéky prosím vyplňte náš kontaktní formulář. Hypoteční specialista Vám zpracuje kalkulaci hypotéky na základě Vámi zaslaných požadavků.
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 5

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít