Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Vivus Uhříněves

 

Novostavby - Praha - Vivus Uhříněves

Novostavby - Praha - Vivus Uhříněves   Novostavby - Praha - Vivus Uhříněves   Novostavby - Praha - Vivus Uhříněves

Mapa

Lokalita: Praha 10
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: první etapy zkolaudované, další ve výstavbě

Více na www.vivus.cz/uhrineves

VIVUS Uhřiněves se bude nacházet podél ulice Ke Kříži a Františka Diviše, nedaleko Nového náměstí. Projekt bude obklopen zelení, která je předurčena k procházkám přírodou – lesoparkem Obora a Podleský rybník, pro cyklisty bude výhodou pestrá síť cyklostezek.

 VIVUS Uhřiněves bude nabízet komfortní byty od 1+kk až po 4+kk. První etapy jsou již dokončené a rozdělené na moderní pěti a šestipodlažní domy. Další etapy jsou ve výstavbě. Projekt nabídne jak podzemní parkovací stání, tak i levnější stání na povrchu, komerční prostory, víceúčelové hřiště pro děti. Součástí projektu bude i supermarket a restaurace.

 
Pro všechny nové byty, ať zkolaudované nebo výstavbě, na portálu Novostavby Praha je připraven zjednodušený proces financování hypotékou. Ve vybraných bankách jsou připravené výhody pro klienty v podobě bezplatného odhadu vybraného bytu, mimořádné slevy na úrokových sazbách a nulový poplatek za zpracování a správu úvěru. K rychlému orientačnímu výpočtu měsíční splátky Vám pomůže hypoteční kalkulátor. Pro přesnou kalkulaci hypotéky prosím vyplňte náš kontaktní formulář. Hypoteční specialista Vám zpracuje kalkulaci hypotéky na základě Vámi zaslaných požadavků.
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 10

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít