Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Vivus Osadní

 

Novostavby - Praha - Vivus Osadní

Novostavby - Praha - Vivus Osadní   Novostavby - Praha - Vivus Osadní   Novostavby - Praha - Vivus Osadní

Mapa

Lokalita: Praha 7
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: 2018

Více na vivus.cz/osadni

V Praze 7 – Holešovicích nabídne Vivus nový projekt. Vivus Osadní bude koncipován do čtyř domů A, B, C a D a poskytne 123 bytů a několik nebytových jednotek. K některým bytům situovaným do dvora vnitrobloku budou náležet i soukromé předzahrádky. Samozřejmostí jsou sklepní kóje a podzemní garáže s vjezdem do Osadní ulice. Mezi objekty A a C se bude nacházet chráněný kubistický objekt K, který zůstane zachován a bude obestavěn, čímž získají objekty A a C zajímavý nádech a bude k dispozici i několik zajímavých bytů přímo nad tímto chráněným objektem. Holešovice jsou velmi žádanou lokalitou. Vivus Osadní tak uspokojí všechny, kteří chtějí žít v blízkosti přímého centra města a to v pohodlí i komfortu moderního bydlení. 

 
Pro všechny nové byty, ať zkolaudované nebo výstavbě, na portálu Novostavby Praha je připraven zjednodušený proces financování hypotékou. Ve vybraných bankách jsou připravené výhody pro klienty v podobě bezplatného odhadu vybraného bytu, mimořádné slevy na úrokových sazbách a nulový poplatek za zpracování a správu úvěru. K rychlému orientačnímu výpočtu měsíční splátky Vám pomůže hypoteční kalkulátor. Pro přesnou kalkulaci hypotéky prosím vyplňte náš kontaktní formulář. Hypoteční specialista Vám zpracuje kalkulaci hypotéky na základě Vámi zaslaných požadavků.
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 7

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít