Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Villa Apus

 

Novostavby - Praha - Villa Apus

Novostavby - Praha - Villa Apus   Novostavby - Praha - Villa Apus   Novostavby - Praha - Villa Apus

Mapa

Lokalita: Praha 1
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: 2017

Více na www.villaapus.cz

Na Novém Městě v Krakovské ulici se nachází nový projekt Villa Apus. Jedná se o velice úspěšnou rekonstrukci stávající budovy a stavbě nového bytového domu. Villa Apus se nachází přímo v samém centru Prahy, uspokojí tak nejnáročnější klienty, požadující bezprostřední blízkost centra. Jen samotné Václavské náměstí je minutu chůze od domu. Villa Apus se skládá ze dvou budov – sedmipatrový Dům A nabídne komerční prostory, administrativní prostory a bytovou zónu.  Dům B nabídne byty. Součástí jsou i dvoupodlažní garáže. Villa Apus vynikne zrekonstruovanou uliční částí v klasicistním stylu a rozlehlou původní zahradou a to vše přímo v centru města.

 
Pro všechny nové byty, ať zkolaudované nebo výstavbě, na portálu Novostavby Praha je připraven zjednodušený proces financování hypotékou. Ve vybraných bankách jsou připravené výhody pro klienty v podobě bezplatného odhadu vybraného bytu, mimořádné slevy na úrokových sazbách a nulový poplatek za zpracování a správu úvěru. K rychlému orientačnímu výpočtu měsíční splátky Vám pomůže hypoteční kalkulátor. Pro přesnou kalkulaci hypotéky prosím vyplňte náš kontaktní formulář. Hypoteční specialista Vám zpracuje kalkulaci hypotéky na základě Vámi zaslaných požadavků.
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 1

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít