Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

View Spořilov

 

Novostavby - Praha - View Spořilov

Novostavby - Praha - View Spořilov   Novostavby - Praha - View Spořilov   Novostavby - Praha - View Spořilov

Mapa

Lokalita: Praha 4
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: 9/2020

Více na www.viewsporilov.cz

Projekt View Spořilov byl nominován v soutěži Projekt roku 2018.

V projektu naleznete 68 bytů v dispozicích 1+kk až 4+kk a možnost parkování v garážích v 1PP a 2PP domu. Byty disponují nadstandardně velkými francouzskými okny a prosklenými zábradlími balkonů, které poskytují maximální množství světla a nerušený výhled do okolní zeleně, kam je většina bytů orientována. Nachází se v lokalitě Prahy 4 - Záběhlicích sedm minut od Metra C Roztyly.

 
Pro všechny nové byty, ať zkolaudované nebo výstavbě, na portálu Novostavby Praha je připraven zjednodušený proces financování hypotékou. Ve vybraných bankách jsou připravené výhody pro klienty v podobě bezplatného odhadu vybraného bytu, mimořádné slevy na úrokových sazbách a nulový poplatek za zpracování a správu úvěru. K rychlému orientačnímu výpočtu měsíční splátky Vám pomůže hypoteční kalkulátor. Pro přesnou kalkulaci hypotéky prosím vyplňte náš kontaktní formulář. Hypoteční specialista Vám zpracuje kalkulaci hypotéky na základě Vámi zaslaných požadavků.
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 4

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít