Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Unicity Plzeň

 

Novostavby - Praha - Unicity Plzeň

Novostavby - Praha - Unicity Plzeň   Novostavby - Praha - Unicity Plzeň   Novostavby - Praha - Unicity Plzeň

Mapa

Lokalita: Další regiony
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: 2018

Více na www.unicity.cz

Nový developerský projekt Unicity Plzeň nabídne celkem 542 bytů o velikostech od 1+kk až po 3+k pro studenty, profesory i akademický personál.

Projekt je umístěn přímo do studentské lokality Plzně, kde je plná občanská vybavenost. V blízkosti je obchodní dům Tesco i Vodní Nádrž České údolí.

Výhodou je servis služeb, které nabídnou recepci, vysokorychlostní internet, úklid i údržbu. Jedná se o ideální komfortní řešení bytové potřeby oproti bydlení na vysokoškolských kolejích. 

 
Pro všechny nové byty, ať zkolaudované nebo výstavbě, na portálu Novostavby Praha je připraven zjednodušený proces financování hypotékou. Ve vybraných bankách jsou připravené výhody pro klienty v podobě bezplatného odhadu vybraného bytu, mimořádné slevy na úrokových sazbách a nulový poplatek za zpracování a správu úvěru. K rychlému orientačnímu výpočtu měsíční splátky Vám pomůže hypoteční kalkulátor. Pro přesnou kalkulaci hypotéky prosím vyplňte náš kontaktní formulář. Hypoteční specialista Vám zpracuje kalkulaci hypotéky na základě Vámi zaslaných požadavků.
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Další regiony

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít