Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Tulipa City

 

Novostavby - Praha - Tulipa City

Novostavby - Praha - Tulipa City   Novostavby - Praha - Tulipa City   Novostavby - Praha - Tulipa City

Mapa

Lokalita: Praha 9
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: 2018

Více na www.byty-kolbenova.cz

Tulipa City je nový developerský projekt společnosti AFI EUROUPE. Projekt se skládá ze čtyř bytových domů, které nabídnou celkem 257 bytů o dispozicích 1+kk až 4+k a několik ateliérů. U většiny bytů najdete předzahrádky, střešní terasy či lodžie. Tulipa City se bude nacházet v bezprostřední blízkosti zastávky metra Kolbenova, díky kterému je centrum Prahy na dosah ruky. Okolí nabízí nákupní galerii Fénix, polikliniku Vysočany, veškerou občanskou vybavenost i prostor pro sportovní vyžití jako je cyklostezka či Freestyle Kolbenka. Tulipa City je ideální bydlení pro rodiny s dětmi, seniory, ale i mladé.

 
Pro všechny nové byty, ať zkolaudované nebo výstavbě, na portálu Novostavby Praha je připraven zjednodušený proces financování hypotékou. Ve vybraných bankách jsou připravené výhody pro klienty v podobě bezplatného odhadu vybraného bytu, mimořádné slevy na úrokových sazbách a nulový poplatek za zpracování a správu úvěru. K rychlému orientačnímu výpočtu měsíční splátky Vám pomůže hypoteční kalkulátor. Pro přesnou kalkulaci hypotéky prosím vyplňte náš kontaktní formulář. Hypoteční specialista Vám zpracuje kalkulaci hypotéky na základě Vámi zaslaných požadavků.
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 9

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít