Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Sigma Plaza

 

Novostavby - Praha - Sigma Plaza

Novostavby - Praha - Sigma Plaza   Novostavby - Praha - Sigma Plaza   Novostavby - Praha - Sigma Plaza

Mapa

Lokalita: Praha 1
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: 12/2019

Více na www.sigmaplaza.cz

Sigma Plaza představuje luxusní minimalistické dispozice bytů nebo kanceláří na prodej přímo v centru Prahy.

Tento originální projekt je složen z dvou nepropojených budov A – vchod z Petrské ulice  a B – vchod z Půtové ulice, které spolu tvoří samostatný architektonicky hodnotný blok. , Je obklopen ze čtyř stran ulicemi Petrská, Stárkova, Půtova a Klimentská. Svými původními křivkami se hlásí do 2.poloviny 19.století.

Každá ze čtyř fasád nabízí atraktivní výhledy na jinou světovou stranu. Z oken na Klimentské ulici je úžasný výhled na Pražský hrad, okna na Petrské ulici nabízí výhled na Žižkovskou věž.

Historie a architektura je s citem při rekonstrukci kombinována s nejmodernějšími technologiemi a materiály. Hlavní důraz je kladen na kvalitu materiálů. Při rekonstrukci objektu je vidět maximální snaha o zachování všech historických uměleckých prvků.

 
Pro všechny nové byty, ať zkolaudované nebo výstavbě, na portálu Novostavby Praha je připraven zjednodušený proces financování hypotékou. Ve vybraných bankách jsou připravené výhody pro klienty v podobě bezplatného odhadu vybraného bytu, mimořádné slevy na úrokových sazbách a nulový poplatek za zpracování a správu úvěru. K rychlému orientačnímu výpočtu měsíční splátky Vám pomůže hypoteční kalkulátor. Pro přesnou kalkulaci hypotéky prosím vyplňte náš kontaktní formulář. Hypoteční specialista Vám zpracuje kalkulaci hypotéky na základě Vámi zaslaných požadavků.
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 1

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít