Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Sacre Coeur 2

 

Novostavby - Praha - Sacre Coeur 2

Novostavby - Praha - Sacre Coeur 2   Novostavby - Praha - Sacre Coeur 2   Novostavby - Praha - Sacre Coeur 2

Mapa

Lokalita: Praha 5
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: 2015

Více na www.satpo.cz

Překrásné bydlení v centru Prahy, v těsné blízkosti parků Sacre Coeur a Kinského zahrady - to je Rezidence Sacre Coeur 2, na Praze 5. K dispozici je 103 bytových jednotek a 2 komerční prostory. Každý z bytů splňuje nejvyšší standardy, příkladem jsou dřevěné dvouvrstvé lepené podlahy, celoplošné podlahové vytápění, klimatizace, francouzská okna s nulovým parapetem, skleněné interiérové zábradlí či koupelny. Ve většině jednotek jsou jako standard navrženy dvě koupelny.
Dvoupodlažní lofty představují rozlehlý obývací pokoj se světlou výškou přes 5 metrů upoutá svou vzdušností a nádherným výhledem na pražské panorama. Vily se střešní zahradou a terasami představují penthousy. Jsou nepopsaným listem, otevřeným prostorem, na kterém si klient s interiérovým architektem může navrhnout téměř cokoliv. Samozřejmostí je příprava pro krb, jacuzzi na terase, velkorysé úložné prostory, počet parkovacích míst dle potřeby, prioritní předvolba výtahu pro jízdu dolů. Každá ze střešních vil má prostornou terasu v rozloze od 190 m2 do 380 m2, která je ideálním místem na posezení nebo večeři pod širým nebem.
V podzemních podlažích domu je umístěno dostatečné množství parkovacích stání, za zmínku stojí i praktické sklepní prostory.
Parkovací stání ještě doplní 19 venkovních míst přímo před recepcí rezidence. Rezidence SACRE COEUR 2 disponuje výbornou dostupností a občanskou vybaveností. Na nákupy i za zábavou můžete vyrazit do obchodního centra Nový Smíchov a na příjemné procházky zelení až do historické části Prahy na Malou Stranou nebo na pražský hrad.

 
Pro všechny nové byty, ať zkolaudované nebo výstavbě, na portálu Novostavby Praha je připraven zjednodušený proces financování hypotékou. Ve vybraných bankách jsou připravené výhody pro klienty v podobě bezplatného odhadu vybraného bytu, mimořádné slevy na úrokových sazbách a nulový poplatek za zpracování a správu úvěru. K rychlému orientačnímu výpočtu měsíční splátky Vám pomůže hypoteční kalkulátor. Pro přesnou kalkulaci hypotéky prosím vyplňte náš kontaktní formulář. Hypoteční specialista Vám zpracuje kalkulaci hypotéky na základě Vámi zaslaných požadavků.
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 5

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít