Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Rezidence Prachnerova

 

Novostavby - Praha - Rezidence Prachnerova

Novostavby - Praha - Rezidence Prachnerova   Novostavby - Praha - Rezidence Prachnerova   Novostavby - Praha - Rezidence Prachnerova

Mapa

Lokalita: Praha 5
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: 2019

Více na www.prachnerova.cz

Výstavba proběhne v jedné etapě, ve které vznikne 118 bytů a bytových ateliérů v kategorii 1kk až 4kk. V nejvyšším podlaží se budou nacházet byty a mezonety s rozlehlými terasami a krásným výhledem do přírodního parku Košíře-Motol. Ve spodní části objektu vzniknou moderní komerční prostory.

Rezidence Prachnerova se nachází na území Prahy 5 na rozhraní Smíchova a Košíř na levém břehu řeky Vltavy. Je situována mezi několika rozsáhlými parky, přírodním parkem Košíře-Motol na jihu, Husovými sady na východě a Klamovkou na severu. 

 
Pro všechny nové byty, ať zkolaudované nebo výstavbě, na portálu Novostavby Praha je připraven zjednodušený proces financování hypotékou. Ve vybraných bankách jsou připravené výhody pro klienty v podobě bezplatného odhadu vybraného bytu, mimořádné slevy na úrokových sazbách a nulový poplatek za zpracování a správu úvěru. K rychlému orientačnímu výpočtu měsíční splátky Vám pomůže hypoteční kalkulátor. Pro přesnou kalkulaci hypotéky prosím vyplňte náš kontaktní formulář. Hypoteční specialista Vám zpracuje kalkulaci hypotéky na základě Vámi zaslaných požadavků.
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 5

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít