Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Pozemky a rodinné domy Úhonice

 

Novostavby - Praha - Pozemky a rodinné domy Úhonice

Novostavby - Praha - Pozemky a rodinné domy Úhonice   Novostavby - Praha - Pozemky a rodinné domy Úhonice   Novostavby - Praha - Pozemky a rodinné domy Úhonice

Mapa

Lokalita: Praha západ
Typ projektu: dum
Dokončení projektu:

Více na domyuhonice.lexxus.cz

Rodinné domy Úhonice v okrese Praha - západ nabízí veškeré výhody klidného bydlení. Vznikne zde 22 rodinných domů o dispozici 4+kk vystavěných na pozemcích o velikosti 800 - 1099 m2. Rodinné domy jsou výjimečné svou funkční a nadčasovou architekturou a promyšleným dispozičním řešením.

Pokud dáváte přednost stavbě vlastního domu, projekt nabízí také 7 stavebních pozemků plně připravených k zahájení stavby.

 
Pro všechny nové byty, ať zkolaudované nebo výstavbě, na portálu Novostavby Praha je připraven zjednodušený proces financování hypotékou. Ve vybraných bankách jsou připravené výhody pro klienty v podobě bezplatného odhadu vybraného bytu, mimořádné slevy na úrokových sazbách a nulový poplatek za zpracování a správu úvěru. K rychlému orientačnímu výpočtu měsíční splátky Vám pomůže hypoteční kalkulátor. Pro přesnou kalkulaci hypotéky prosím vyplňte náš kontaktní formulář. Hypoteční specialista Vám zpracuje kalkulaci hypotéky na základě Vámi zaslaných požadavků.
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy západ

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít