Nahoru

Nové byty na Smíchově Cesta k novému bydlení nikdy nebyla jednodušší

pátek 13. května 2022

Společnost SATPO úspěšně dokončila hrubou stavbu rezidenčních projektů Holečkova House a Rezidence Kobrova v centru Prahy.

U příležitosti dokončení hrubé stavby rezidenčního projektu Holečkova House a Rezidence Kobrova se v nejvyšším patře Rezidence Kobrova setkali zástupci stavební společnosti Hinton, a.s., projektanti z kanceláře AED Project, a.s., vedení společnosti SATPO a nechyběla ani účast ze studia Schindler Seko Architekti, s.r.o. a financující banky obou projektů Trinity Bank, a.s. 

„V aktuální nelehké době chybějících zdrojů a materiálu si o to více vážíme spolupráce se všemi partnery, kteří se podíleli na dokončení hrubé výstavby projektů Holečkova House a Rezidence Kobrova.“, řekl v rámci slavnostního proslovu s přípitkem Ing. Jiří Dvořák, projektový ředitel společnosti SATPO. Následně pronesl pár slov i pan Petr Šimon, předseda představenstva stavební společnosti Hinton, a.s. Všichni hosté měli příležitost si nejen prohlédnout stavbu Rezidence Kobrova, ale i vidět úžasné výhledy na historické centrum Prahy. Kolaudace obou projektů je naplánovaná na první kvartál roku 2023.  

Developerské projekty Holečkova House a Rezidence Kobrova nabídnou budoucím majitelům bytové jednotky 1+kk až 5+kk o výměře 31 maž 211 m2 a komerční prostor s výměrou 244 m2. Nacházejí se v jižním svahu pod pražským Petřínem v těsné blízkosti parku Sacre Coeur, mezi ulicemi Holečkova, Kmochova a Grafická. 

Architektonické návrhy obou rezidencí vychází ze stávající městské struktury, výšková návaznost domů drží rytmus s okolními částmi rezidenčních bloků. Obě novostavby nabízí jednotky ve vysokém standardu, z vyšších pater jsou krásné výhledy na historické centrum Prahy. Logické dispoziční uspořádání, vybrané materiály, moderní technologie a vysoká kvalita finálního dokončení, to vše představuje prémiový charakter obou objektů a trvalou hodnotu z hlediska dlouhodobé investice. Samozřejmostí je dostatečný počet parkovacích stání a sklepních prostor. Bydlení v rezidenčních projektech Holečkova House a v Rezidence Kobrova je určeno všem, kteří ocení docházkovou blízkost do historického centra hlavního města Prahy a zároveň vyhledávají klidné prostředí plné zeleně.  

Aktuální nabídka volných bytových jednotek je k dispozici na www.satpo.cz. Financování hypotékou s kompletními prémiovými službami zajišťuje www.hypoasistent.cz.