Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Modřanka

 

Novostavby - Praha - Modřanka

Novostavby - Praha - Modřanka   Novostavby - Praha - Modřanka   Novostavby - Praha - Modřanka

Mapa

Lokalita: Praha 4
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: 2017

Více na www.rezidencemodranka.cz

Rezidence Modřanka jsou bytové domy, které vyrostou v krásné lokalitě Modřanech. Jedná se o nestandardní architektonické uspořádání, které Vás velice mile překvapí svým tvarem podkovy. Ta vytvoří jedinečný prostor pro relaxaci a odpočinek, protože bude tvořena travnatým atriem se stromy i dětským hřištěm.

Rezidence Modřanka je plánována na několik fází výstavby. Nabídne Vám celkem 294 nových bytů o velikosti 30–160 m2 s dispozicí 1+k až po velkometrážní byty 5+k. Překvapí Vás velice pestrý výběr možností – byty se zasklenými lodžiemi, byty s prostornými terasami nebo předzahrádkami, úžasný výhled na Vltavu apod. Rezidence Modřanka je na dosah přírody, ale i na dosah pražského centra.

 
Pro všechny nové byty, ať zkolaudované nebo výstavbě, na portálu Novostavby Praha je připraven zjednodušený proces financování hypotékou. Ve vybraných bankách jsou připravené výhody pro klienty v podobě bezplatného odhadu vybraného bytu, mimořádné slevy na úrokových sazbách a nulový poplatek za zpracování a správu úvěru. K rychlému orientačnímu výpočtu měsíční splátky Vám pomůže hypoteční kalkulátor. Pro přesnou kalkulaci hypotéky prosím vyplňte náš kontaktní formulář. Hypoteční specialista Vám zpracuje kalkulaci hypotéky na základě Vámi zaslaných požadavků.
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 4

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít