Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Jinonický Dvůr

 

Novostavby - Praha - Jinonický Dvůr

Novostavby - Praha - Jinonický Dvůr   Novostavby - Praha - Jinonický Dvůr   Novostavby - Praha - Jinonický Dvůr

Mapa

Lokalita: Praha 5
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: 2019

Více na www.jinonicky-dvur.cz

Jinonický dvůr je nový projekt společnosti Vinvest, který vytvroří uzavřený rezidenční areál v ​​klidné ​části ​atraktivní ​lokality ​Prahy ​5.

I. etapa zahrnuje devět výjimečných bytů s parametry rodinného domu s předzahrádkami ​a ​společným podzemním ​parkovištěm. Nabízí ​​klidné ​sousedské ​​soužití, ​​zároveň ​​však ​s ​​ostatními ​​obyvateli ​​sdílí​ ​pouze podzemní​ ​garáže ​a ​chodníky ​s ​přístupem ​k ​domům. Základní ideou celého projektu je citlivá rekonstrukce nemovité kulturní památky se zachováním unikátních dobových architektonických prvků a stavebních elementů. Tu doplní nová stylová výstavba, a to s plným respektem k historii místa a okolnímu prostředí. Celková revitalizace komplexu je rozdělena do několika etap.

Mezi výhody projektu patří blízkost ​přírodního ​parku ​Košíře-Motol ​a Prokopského ​údolí, stejně tak jako ideální dopravní dostupnost autem i MHD. Stanice metra Nové Butovice i nákupní centrum s fitness se nachází v příjemné dochozí vzdálenosti. Rodiny s dětmi ocení také nedalekou mateřskou a základní školu, dětské hřiště a německou Deutsche Schule Prag. Lékař, zubař či poliklinika je vzdálena jen 10 minut chůzí. Na letiště Václava Havla v Ruzyni dojedete za krásných 15 minut. Golf Club Praha Motol, tenis a míčové hry SK Motorlet vám zpestří všední dny i víkendové relaxování.

 
Pro všechny nové byty, ať zkolaudované nebo výstavbě, na portálu Novostavby Praha je připraven zjednodušený proces financování hypotékou. Ve vybraných bankách jsou připravené výhody pro klienty v podobě bezplatného odhadu vybraného bytu, mimořádné slevy na úrokových sazbách a nulový poplatek za zpracování a správu úvěru. K rychlému orientačnímu výpočtu měsíční splátky Vám pomůže hypoteční kalkulátor. Pro přesnou kalkulaci hypotéky prosím vyplňte náš kontaktní formulář. Hypoteční specialista Vám zpracuje kalkulaci hypotéky na základě Vámi zaslaných požadavků.
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 5

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít