Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Byty Jinonice

 

Novostavby - Praha - Byty Jinonice

Novostavby - Praha - Byty Jinonice   Novostavby - Praha - Byty Jinonice   Novostavby - Praha - Byty Jinonice

Mapa

Lokalita: Praha 5
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: zkolaudováno

Více na www.bytyjinonice.cz

Projekt Byty Jinonice nabízí jedinečnou příležitost klidného a komorního bydlení i možnosti výhodné investice. 
V udržovaném činžovním domě je 6 bytových jednotek, které nabízí plnohodnotné a zajímavé dispoziční řešení, některé jednotky nabízí část krásně upraveného dvorku domu nebo terasu. Koncepce domu splňuje nároky bydlení komorního charakteru v tradiční zástavbě s dostupností metra, přírody i centra Prahy.

Dům  nabízí rekonstruované společné prostory osobitého vzhledu. Jednotky jsou dle harmonogramu rekonstruovány
a postupně uvolňovány do prodeje. Menší jednotky (1+1 a 2+kk) jsou vybaveny novými kuchyňskými linkami pro pohodlné a rychlé nastěhování bez nutnosti dalších investic.

 
Pro všechny nové byty, ať zkolaudované nebo výstavbě, na portálu Novostavby Praha je připraven zjednodušený proces financování hypotékou. Ve vybraných bankách jsou připravené výhody pro klienty v podobě bezplatného odhadu vybraného bytu, mimořádné slevy na úrokových sazbách a nulový poplatek za zpracování a správu úvěru. K rychlému orientačnímu výpočtu měsíční splátky Vám pomůže hypoteční kalkulátor. Pro přesnou kalkulaci hypotéky prosím vyplňte náš kontaktní formulář. Hypoteční specialista Vám zpracuje kalkulaci hypotéky na základě Vámi zaslaných požadavků.
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 5

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít