Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Byty Chýně

 

Novostavby - Praha - Byty Chýně

Novostavby - Praha - Byty Chýně   Novostavby - Praha - Byty Chýně   Novostavby - Praha - Byty Chýně

Mapa

Lokalita: Praha západ
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: 2016

Více na www.vasebyty.cz/byty/chyne-u-prahy/rudenska-i-etapa

V Chýni u Prahy nedaleko centra obce vyroste nový bytový projekt. První část projektu bude bytový dům s výtahem, který nabídne až 30 bytů o velikosti 1+kk až 4+kk. Dům bude plynule navazovat na stávající zástavbu rodinných domů. Celý obytný soubor bude umístěn na vyvýšeném místě, což bytům ve vyšších patrech otevře nádherný výhled na okolní přírodu a panorama Prahy. Projekt Chýně u Prahy je definován bydlením v klidu a zeleni, ale i nadosah restaurací, kaváren a jiných pražských společenských forem žití.

 
Pro všechny nové byty, ať zkolaudované nebo výstavbě, na portálu Novostavby Praha je připraven zjednodušený proces financování hypotékou. Ve vybraných bankách jsou připravené výhody pro klienty v podobě bezplatného odhadu vybraného bytu, mimořádné slevy na úrokových sazbách a nulový poplatek za zpracování a správu úvěru. K rychlému orientačnímu výpočtu měsíční splátky Vám pomůže hypoteční kalkulátor. Pro přesnou kalkulaci hypotéky prosím vyplňte náš kontaktní formulář. Hypoteční specialista Vám zpracuje kalkulaci hypotéky na základě Vámi zaslaných požadavků.
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy západ

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít