Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Bydlení na Krejcárku

 

Novostavby - Praha - Bydlení na Krejcárku

Novostavby - Praha - Bydlení na Krejcárku   Novostavby - Praha - Bydlení na Krejcárku   Novostavby - Praha - Bydlení na Krejcárku

Mapa

Lokalita: Praha 9
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: začátek roku 2019

Více na www.bydleninakrejcarku.cz

Bydlení na Krejcárku je nový developerský projekt situovaný do oblasti Prahy 9 – Vysočan. V této lokalitě naleznete klid pro své bydlení, ale i prostor na sportovní vyžití v nedalekém parku či Areálu Pražačka. Plná občanská vybavenost a blízkost MHD je samozřejmostí.

Bydlení na Krejcárku nabídne unikátní výhledy z loftových bytů. Na výběr budou byty o dispozicích od 1+kk – 3+kk. Všechny byty mají svůj vlastní sklep. Bydlení na Krejcárku je bydlení pro rodiny s dětmi, seniory i mladé. Vybere si zde opravdu každý. 

 
Pro všechny nové byty, ať zkolaudované nebo výstavbě, na portálu Novostavby Praha je připraven zjednodušený proces financování hypotékou. Ve vybraných bankách jsou připravené výhody pro klienty v podobě bezplatného odhadu vybraného bytu, mimořádné slevy na úrokových sazbách a nulový poplatek za zpracování a správu úvěru. K rychlému orientačnímu výpočtu měsíční splátky Vám pomůže hypoteční kalkulátor. Pro přesnou kalkulaci hypotéky prosím vyplňte náš kontaktní formulář. Hypoteční specialista Vám zpracuje kalkulaci hypotéky na základě Vámi zaslaných požadavků.
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 9

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít