Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Beranka

 

Novostavby - Praha - Beranka

Novostavby - Praha - Beranka   Novostavby - Praha - Beranka   Novostavby - Praha - Beranka

Mapa

Lokalita: Praha 9
Typ projektu: dum
Dokončení projektu: 2017

Developerská společnost Daramis nabízí v lokalitě Prahy 9 – v Horních Počernicích 87 nových domů nazvaných Beranka. Na výběr jsou čtyři typy domů o velikosti 4+kk  a 5+kk. Ke každému domu náleží zahrada od 100 m2 do 300 m2.

Horní Počernice mají dobrou občanskou vybavenost a stanice metra je dostupná do devíti minut autobusem. Okolní příroda vybízí k procházkám, odpočinku či sportování – v blízkosti je cyklostezka, rybník či Klánovický les. Součástí projektu bude i dětské hřiště, které ocení hlavně rodiny s dětmi. Koncept domů v Berance spojuje praktické výhody bytu s předností domu.

 
Pro všechny nové byty, ať zkolaudované nebo výstavbě, na portálu Novostavby Praha je připraven zjednodušený proces financování hypotékou. Ve vybraných bankách jsou připravené výhody pro klienty v podobě bezplatného odhadu vybraného bytu, mimořádné slevy na úrokových sazbách a nulový poplatek za zpracování a správu úvěru. K rychlému orientačnímu výpočtu měsíční splátky Vám pomůže hypoteční kalkulátor. Pro přesnou kalkulaci hypotéky prosím vyplňte náš kontaktní formulář. Hypoteční specialista Vám zpracuje kalkulaci hypotéky na základě Vámi zaslaných požadavků.
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 9

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít