Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

4 U Living

 

Novostavby - Praha - 4 U Living

Novostavby - Praha - 4 U Living   Novostavby - Praha - 4 U Living   Novostavby - Praha - 4 U Living

Mapa

Lokalita: Praha 4
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: 2017

Více na www.4uliving.cz

V atraktivní lokalitě Praha 4 na pomezí ulic Procházkova a Pod Děkankou se buduje nový projekt 4 U Living.  Tato lokalita se vyznačuje svým klidem (výstavba se provádí nad klidnou vilovou čtvrtí), ale na druhou stranu je zde blízko na metro Pražského povstání a nedaleký Vyšehrad nebo Podolské nábřeží přímo vybízí k procházkám či sportovním aktivitám. Projekt 4 U Living se odlišuje od jiných projektů svými 4U a to: Uměřenost, Účelnost, použití Ušlechtilých materiálů a jak vně, tak i uvnitř oceníte Umění práce s detailem. Novostavba nabídne 54 nových bytů, od studií až po horní penthouse. Vybírat můžete z velikostí od 1+ až po 6+k. Samozřejmostí jsou sklepy i parkovací stání. Bydlení v této rezidenci vám nabídne přesně to, co očekáváte od soudobé moderní architektury, která je zasazená do skvělého místa.

 
Pro všechny nové byty, ať zkolaudované nebo výstavbě, na portálu Novostavby Praha je připraven zjednodušený proces financování hypotékou. Ve vybraných bankách jsou připravené výhody pro klienty v podobě bezplatného odhadu vybraného bytu, mimořádné slevy na úrokových sazbách a nulový poplatek za zpracování a správu úvěru. K rychlému orientačnímu výpočtu měsíční splátky Vám pomůže hypoteční kalkulátor. Pro přesnou kalkulaci hypotéky prosím vyplňte náš kontaktní formulář. Hypoteční specialista Vám zpracuje kalkulaci hypotéky na základě Vámi zaslaných požadavků.
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 4

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít