Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

142 Radlická

 

Novostavby - Praha - 142 Radlická

Novostavby - Praha - 142 Radlická   Novostavby - Praha - 142 Radlická   Novostavby - Praha - 142 Radlická

Mapa

Lokalita: Praha 5
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: zkolaudováno

Více na www.142praha.cz

Unikátní projekt společnosti Real- Treuhand Reality .142 Radlická vyrostl v Praze 5 na svahu mezi Malvazinkami a Radlickou ulicí.

Ve spodní části budovy jsou umístěny komerční prostory, které tvoří přirozenou akustickou a vizuální clonu pro výše položené byty. Projekt nabízí k prodeji celkem 995 m2 kancelářské plochy třídy A a je ideálním prostorem pro menší a středně velké společnosti, které ocení netradiční design, vysoký standard vybavení a perfektní dostupnost.

Rezidenční část zahrnuje 36 bytových jednotek - od menších 1+kk až po dvoupodlažní high-class mezonet s jacuzzi na terase.
Byty s výhledy na východní a západní stranu jsou velkými francouzskými okny spojeny se zelení ve svahu. Část bytů má také vlastní předzahrádky, jejichž kaskádový rytmus umožní budoucím majitelům pocit soukromí a vyhlídku do údolí. Na dominantní jižní straně budovy vznikly terasy, které zároveň slouží i jako sluneční clony. V horních ustupujících podlažích jsou umístěny velké byty s velkorysými střešními terasami.

Projekt je navržen v úsporné třídě energetické náročnosti budovy B. Všechny byty mají možnost ovládání osvětlení, teploty, chlazení a žaluzií pomocí přípravy na systém inteligentního řízení domácnosti.
Poloha .142 Radlické splňuje veškeré nároky aktivního člověka. Přímo před domem se nachází tenisové kurty a plavecký bazén, ve vedlejší budově je základní škola. Metro je vzdálené 5 minut chůze, stejně tak tramvajová zastávka. Do Malvazinek se rezidenti pohodlně dostanou pěší lávkou v zadní části domu, z ulice Radlické vznikl hlavní vstup do domu a vjezd do podzemních garáží.

 
Pro všechny nové byty, ať zkolaudované nebo výstavbě, na portálu Novostavby Praha je připraven zjednodušený proces financování hypotékou. Ve vybraných bankách jsou připravené výhody pro klienty v podobě bezplatného odhadu vybraného bytu, mimořádné slevy na úrokových sazbách a nulový poplatek za zpracování a správu úvěru. K rychlému orientačnímu výpočtu měsíční splátky Vám pomůže hypoteční kalkulátor. Pro přesnou kalkulaci hypotéky prosím vyplňte náš kontaktní formulář. Hypoteční specialista Vám zpracuje kalkulaci hypotéky na základě Vámi zaslaných požadavků.
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 5

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít